ALF skaitinių dienos „Europa po rytojaus“

Data:

2018-07-22

Vieta:

Bistrampolio dvaras, Bistrampolio g. 1, Kučių k., Panevėžio r. Koordinatės: 55.59737, 24.35631 (WGS)

Laikas:

Kviečiame 20 – 25 metų amžiaus jaunus žmones kartu smagiai ir prasmingai praleisti laiką.
Apie ką: Šiandien pernelyg dažnai girdime kalbas, kad jaunimui priklauso ateitis. Suprask, dabartis yra kažkieno kito rankose. Manome, kad jaunimas turi tarti savo balsą jau dabar. Tačiau tam, kad galėtume keisti ir formuoti, turime susivokti savo laikmetyje ir jo iššūkiuose. Tam ir skirtos šios skaitinių dienos. Žydiška išmintis sako, kad svarbiausia yra ne iškalti kažkieno parengtus atsakymus, o išmokti kelti klausimus. Per šias vasaros skaitinių dienas kelsime klausimus dėl Europos tapatybės, liberalios demokratijos problemų ir perspektyvų, Europai kylančių iššūkių kaimynystėje.
Dieninė programa: • Dienos skaitinių aptarimas, sąmoningai skiriant dėmesį skirtingoms to paties reiškinio perspektyvoms šiomis temomis: o Europos idėjos likimas; o Liberalios demokratijos perspektyvos; o Europa ir alternatyvos jai. • Tekstų aptarimus moderuos visas dienas kartu su jaunimu leisiantys tutoriai. • Po tekstų aptarimo ir aktualių klausimų išsikėlimo vyks diskusijos su kviestiniais ekspertais.
Vakarinė programa: filmų peržiūros, protmūšis, storytelling ir kt..
Visa programa: https://olf.lt/preliminari-programa-20180411/
Tutoriai: bernardinai.lt vyr. redaktorius ir Vilniaus politikos analizės instituto ekspertas Donatas Puslys ir Mykolo Romerio universiteto Tarptautinės ir ES teisės instituto profesorius dr. Justinas Žilinskas.
Sąlygos: Užpildyk DALYVIO ANKETĄ  iki gegužės 24 d. Atrinktus dalyvius informuosime gegužės pabaigoje.
Dalyvio mokestis: 20 eurų, organizatoriai padengia dalyvių kelionę, nakvynę bei maitinimo išlaidas.
Organizatorius: Atviros Lietuvos Fondas
Partneris: Vilniaus politikos analizės institutas
Pasiteiravimui: info@olf.lt

Rėmėjai ir partneriai