DISKUSIJŲ FESTIVALIS “BŪTENT!”

Data:

2017-09-08

Vieta:

Birštonas, Kauno apskritis

Laikas:

-

Diskusijų festivalis „Būtent! – tai pirmą kartą Lietuvoje organizuojamas politikos, verslo, mokslo, nevyriausybinių organizacijų atstovų, lyderių susitikimas. Tikimasi, kad jis taps kasmete asamblėja, kurioje bus svarstomos svarbiausios valstybės raidos temos ir aptariami žingsniai gerovės valstybės link. Diskusijų festivalį incijuoja ir organizuoja Atviros Lietuvos fondas, Britų taryba, Šiaurės ministrų tarybos biuras Lietuvoje, bankas „Swedbank“. Partneriai – Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas, Lietuvos jaunimo organizacijų taryba.

Diskusijų festivalio “Būtent!” rengėjai, pagrindiniai iniciatoriai ir talkininkai. Centre – ALF vadovė Sandra Adomavičiūtė ir projektų vadovė Marta Gadeikienė.

  Festivalio rengėjai semiasi įkvėpimo iš ilgametes tradicijas turinčio Almedalen diskusijų forumo Švedijoje, taip pat – iš tokių sėkmingų renginių kaip „Arvamusfestival“ Estijoje ir „Lampa“ Latvijoje. Atsižvelgiant į šias gerąsias patirtis, Birštone šiemet tikimasi sulaukti 2 tūkstančių pilietiškų ir neabejingų šalies raidai žmonių.   FESTIVALIO PROGRAMA    TIKSLAI   MISIJA Prisidėti prie demokratiškos gerovės valstybės ir vieningos bei pažangios visuomenės kūrimo, ugdant diskusijų, susiklausymo kultūrą bei toleranciją.   VIZIJA Pagrindinė idėjų ir diskusijų platforma Lietuvoje: idėjų komunikacijos, aptarimų, nuomonės formavimo, sutarimo, bendros gerovės valstybės vizijos kūrimo vieta.   FORMATAS   DALYVAVIMO PRINCIPAI „Būtent!“ yra demokratiška, pagarbi bendravimo erdvė, kurioje puoselėjama diskusijų kultūra ir tolerantiškas požiūris. Telkiantis, įtraukiantis, įkvepiantis renginys, jo nuotaika, sėkmė ir išliekamoji vertė priklauso nuo kiekvieno iš mūsų. Todėl laikomės šių festivalio principų:   TURINIO RENGĖJAMS Siūlantieji ir rengiantieji diskusijas, pokalbius, pristatymus ar kitokio pobūdžio renginius privalo laikytis festivalio principų, visi renginiai turi atitikti šiuos kriterijus:   RĖMĖJAMS Festivalio rėmėjais gali būti valstybės institucijos ir įmonės, verslo organizacijos ir įmonės (išskyrus alkoholio, tabako gamintojus bei azartinių lošimų organizatorius), nevyriausybinės organizacijos, privatūs asmenys ir jų fondai, kurių veikla siejasi su diskusijų festivalio „Būtent!“ misija ir tikslais.     ATVIROS LIETUVOS FONDAS KVIEČIA DALYVAUTI! 2017 m. rugsėjo 8-9 d. Birštone susitiks gerovės valstybę kuriantys piliečiai, – visi, kam rūpi Lietuva, jos ateitis. Dalytis idėjomis suvažiuos įvairaus amžiaus veiklūs ir išmanūs žmonės, verslo, valdžios, mokslo, švietimo, kultūros atstovai. Daugybėje scenų kelias dienas vyksiančiuose renginiuose bus svarbus Tavo balsas ir idėjos. Prisijunk! Atvažiuok į festivalį vienas, su draugais ar su šeima. Iš kai kurių miestų ir miestelių atvyk specialiais ALF autobusais. Keliauk kartu: ALF’as veža! Prenumeruok Olf.lt naujienlaiškį, stebėk Atviros Lietuvos fondo paskyrą Facebook ir pirmas sužinok naujienas.  

Rėmėjai ir partneriai