Renginiai kraunami
Programa VEIKIAM! skelbia pirmąjį kvietimą NVO prisijungti prie gebėjimų stiprinimo programos! Organizacijoms baigusioms mokymus ši programa suteikia galimybę praktikai – gauti iki 60 000 eurų finansavimą projektui.

Organizacijos gali rinktis dalyvauti vienoje iš programos teminių krypčių:
  • Diskriminacijos ir lyčių stereotipų mažinimo ir prisidėti kuriant aplinką, kurioje diskriminacija dėl lyties ir kitų asmens tapatybės aspektų, pavyzdžiui, amžiaus, negalios, etninės tapatybės, seksualinės orientacijos, psichikos sveikatos sutrikimų, migracijos patirties ar „rasės“, yra nepriimtina.
  • Atsako į smurtą lyties pagrindu ir prisidėti prie atsako į smurtą lyties pagrindu ir vykdomų priemonių veiksmingumo didinimo.

Kaip dalyvauti programoje? Užpildyti ir iki rugsėjo 30 dienos atsiųsti užpildytą ir pasirašytą ANKETĄ el.paštu projektai@olf.lt. Anketą, kvietimą ir kvietimo gaires rasite www.olf.lt/veikiam.

Programą VEIKIAM! parengė ir įgyvendina Atviros Lietuvos fondasLygių galimybių plėtros centras, taip pat Marta Centras Latvijoje ir Moterų paramos ir informacijos centras Estijoje.

Informacija

Pradžia:
liepos 3
Pabaiga:
rugsėjo 30