Žmonės

Valdyba

 • GARBĖS NARĖ

  Irena Veisaitė

  Literatūrologijos ir teatrologijos profesorė. Kartu su prof. Česlovu Kudaba – Atviros Lietuvos fondo steigėja (1990), ilgametė ALF valdybos pirmininkė. Daugelio nevyriausybinių organizacijų – pavyzdžiui, Atviros visuomenės instituto Budapešte, Lietuvos nacionalinės komisijos prie UNESCO, Meno tarybos prie Kultūros ministerijos, Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos komisijos ir kt. – valdybų pirmininkė ir narė.

 • PIRMININKĖ

  Milda Ališauskienė

  Sociologė, religijotyrininkė, VDU Sociologijos katedros docentė, vedėja. Mokslinių tyrimų sritys susiję su religijos vaidmeniu šiuolaikinėse visuomenėse, religijų įvairovė, fundamentalizmas ir naujųjų religijų formavimasis. Ji yra Tarptautinės naujųjų religijų studijų asociacijos prezidentė, Tarptautinės religijos studijų Vidurio ir Rytų Europoje asociacijos generalinė sekretorė, Tarptautinės religijų istorijos asociacijos valdybos narė.

 • Domas Dargis

  Nekilnojamo turto plėtros, vadybos ir statybos įmonių grupės EIKA vadovas. Verslo vadybos bakalauras, nekilnojamo turto magistras. Pelno nesiekiančio tarptautinio socialinio tinklo Globalios Lietuvos lyderiai (GLL) valdybos pirmininkas: GLL siekia plėsti Lietuvos ekonomikos galimybes vienydamas karjeros aukštumų Lietuvoje bei užsienyje pasiekusius lietuvius.

 • Aleksandras Dobryninas

  Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto Sociologijos katedros profesorius, Kriminologinių studijų centro vadovas. VU studijavo matematiką, vėliau įgijo mokslų daktaro laipsnius filosofijos ir sociologijos srityse. Moksliniai tyrinėjimai aprėpia kriminologijos žinojimo aspektus, nusikaltimus ir medijas, korupcijos reiškinius, nužudymų problemas.

 • Ovidijus Lukošius

  Žurnalų IQ, IQ Life ir Pasaulis ... metais vyriausiasis redaktorius ir leidėjas. Jis taip pat yra eilės kitų žurnalų ir regioninių laikraščių bendrasavininkis. Vilniaus universitete jis baigė žurnalistikos studijas, įgijo magistro laipsnį.

 • Nerijus Milerius

  Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto docentas. Lietuvos filosofų draugijos tarybos narys. Studijavo doktorantūroje Paryžiaus XII universitete ir apsigynė filosofijos daktaro disertaciją Vilniaus universitete. Vadovavo įvairių konkursų žiuri, dirbo Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos komisijoje.

 • Aurimas Švedas

  Vilniaus universiteto istorijos fakulteto docentas, kultūros kritikas. Istorijos magistro ir daktaro laipsnius įgijo Vilniaus universitete. Pagrindinės tyrimų sritys – istoriografijos istorija, sakytinė istorija, istorijos politika, komunikacinė ir kultūros atmintis.

 • Justinas Žilinskas

  Mykolo Romerio universiteto Tarptautinės ir ES teisės instituto profesorius. Tarptautinės humanitarinės faktų nustatymo komisijos (IHFFC) narys. Pagrindinės tyrimų sritys – tarptautinė humanitarinė (ginkluoto konflikto) teisė, tarptautinė baudžiamoji teisė ir tarptautiniai nusikaltimai. Be akademinės veiklos, Justinas Žilinskas žinomas kaip rašytojas ir publicistas, yra Lietuvos rašytojų sąjungos narys.

Komanda

 • DIREKTORĖ

  Sandra Adomavičiūtė

 • FINANSŲ DIREKTORĖ

  Julija Motiejūnienė

 • PROGRAMŲ VADOVĖ

  Marta Gadeikienė

 • KOMUNIKACIJOS VADOVĖ

  Agnė Žemaitytė

 • PROGRAMŲ KOORDINATORĖ

  Gabija Jakimavičiūtė

Rėmėjai ir partneriai