Pirmąjį rugpjūčio savaitgalį ALF pradeda savaitgalio skaitinių seriją.

Kol lietuviška vasara lepina šiluma ir gaivina lietumi, kas gali būti maloniau už ramų savaitgalio rytą ar ilgą vakarą su geru tekstu, giedromis mintimis?

ALF savaitgalio skaitiniai – naujas būdas nuskaidrinti interesų, idėjų bei veiklų zoną ir kartu plėsti akiratį.

Nuo šiol ALF Facebook paskyros Draugai ir Sekėjai kas savaitę gaus skaitinių rinktinę: ką skaitė Atviros Lietuvos fondas, kurie rašiniai paliko gilų įspūdį, kas labiausiai patiko?

Šį informacinį paketą biure neformaliai praminėme „ALF patiko”: jį sudaro trumpi anonsai, nuorodos į tekstus ir skrajutė.

Skrajutės spalvingame rėmelyje minutėmis nurodyta bendra vidutinė visų tekstų skaitymo trukmė (viršuje) ir šaltiniai (apačioje). Viduryje, baltame fone trumpai – keliais žodžiais ir iliustracija – pristatomi tekstai. Atskirai pateikiamos nuorodos į tekstus.

Šią savaitę skrajutė tokia:

Skrajutę „skaitome” taip: siūloma apie 32 min. skaitinių, kurių šaltiniai – BBC, kultūros žurnalų tinklas Eurozine, organizacija Human Rights Watch ir katalikiškojo pasaulio pulsą stebinti svetainė Crux.

Savaitės įžvalgos – apie:

Kol kas ALF skaitinių aruode – keliasdešimt skirtingų informacijos šaltinių.

ALF kviečia bendraminčius dalytis vertingomis nuorodomis į patikimus šaltinius ir vertingus tekstus (patogiausia susisiekti el. paštu arba palikti komentarą ties Savaitgalio skaitinių žinute Facebook).

Savaitgalio skaitiniai gali tapti nauja ALF tradicija, kuri sutvirtins atvirumo idėjos sutelktą bendruomenę.

Kartu su skrajute tegu Jus pasieks ALF linkėjimai:

gražios vasaros, skaitymo malonumo ir įkvėpimo!