Kviečiame savanoriauti Atviros Lietuvos fonde

Kategorijos: NaujienosPaskelbta: 2024 balandžio, 24

Kviečiame tapti Atviros Lietuvos fondo (ALF) savanoriu!  

Jūs galite prisidėti prie istorinės atminties projektų, pilietinio iniciatyvumo ir kitų fondo veiklų bei įgyti konkrečių įgūdžių renginių organizavimo, komunikacijos ir rinkodaros, projektų rašymo, administravimo ir vertinimo srityse.

Savanorystės laikas: 2024 m. pavasaris/vasara/ruduo: 

  • savanoris galės pasirinkti net iš 5 skirtingų veiklos sričių: komunikacijos, administravimo, tarptautinių ir nacionalinių istorinės atminties išsaugojimo ir puoselėjimo projektų įgyvendinimo, NVO akademijos organizavimo ir administravimo, renginių organizavimo; 
  • užtikrinsime nuoseklius susitikimus su savanorius lydinčiu asmeniu; 
  • kviesime dalyvauti ALF organizuojamuose renginiuose, mokymuose;
  • praplėsite savo žinias bei akiratį istorinio sąmoningumo ir istorinės atminties puoselėjimo, nevyriausybinių organizacijų veiklos bei žmogaus teisių srityse;
  • įgysite organizacinio bei komandinio darbo patirties.

Prieš pildant anketą: 

  • savanorystė –  tai įsipareigojimas, kurį kviečiame iš anksto apgalvoti. Ar galėsite savanoriauti ne trumpiau kaip 1 mėnesį (trumpalaikė savanorystė) ir (ar) ne trumpiau kaip 3 mėn. (ilgalaikė savanorystė), 2-4 val. per savaitę. Pagal atskirą susitarimą kviečiame žmones savanoriauti ir atskiruose renginiuose. 
  • SVARBU: ieškome savanorių, kurie galėtų kartą per savaitę atvykti ir dirbti ALF namuose (Didžioji g. 5, Vilnius) ir (ar) savanoriauti gyvuose renginiuose.

Daugiau apie savanorystės sritis bei numatytas užduotis gali skaityti ČIA.

Iki gegužės 5 d. kviečiame pildyti savanorio anketą.

Jei turite klausimų, galite kreiptis į projektų vadovę Sandrą Gaučiūtę (sandra.gauciute@olf.lt; +37067323464)