Vasaros akademija “Reading the other 2019”

Save the date!

 2019 08 5-10 Krasnagrūdoje, Tarptautinio dialogo centre „Paribio fondo“ organizuojama tarptautinė jaunųjų intelektualų vasaros akademija „Kito skaitymai“/„Reading the other 2019“.

Akademijos tutoriai:

Marcie Shore (Jeilio universitetas, JAV), Timothy Snyder (Jeilio universitetas, JAV), Krzysztof Czyzewski („Paribio fondo“ įkūrėjas, Lenkija), Yaroslav Hrycak (Ukrainos katalikiškasis universitetas).

Krasnagrūda – kaimas Lenkijos šiaurės rytuose, Seinų apskrityje. Čia stovi lenkus ir lietuvius vienijančio, Antrąjį pasaulinį karą skaudžiai išgyvenusio poeto ir rašytojo Česlovo Milošo senelio brolio dvaras. Įsikūręs tarp senųjų medžių, ant šlaito, nusileidžiančio į ežerą, netoli Lenkijos ir Lietuvos sienos, dvaras buvo mūsų krašte gimusiam poetui buvo vienas iš mieliausių širdžiai Europos kampelių. 2011 m. minint Česlovo Milošo 100-ąsias gimimo metines, čia buvo atidarytas Tarptautinis dialogo centras, kuriame ir vyks akademija.

Akademija organizuojama nuo 2016 m.

Apie 2018 m. vykusią stovyklą galite paskaityti http://pogranicze.sejny.pl/news,1307,reading_the_other__22_28_july_2018.html

Kilus klausimams rašykite: info@olf.lt

Rėmėjai ir partneriai