Veiklą pradeda ALF klubas | KVIEČIAME PRISIJUNGTI

Kategorijos: NaujienosPaskelbta: 2023 spalio, 16

 Magistrantūros, doktorantūros studijų studentus bei demokratijos padėtimi bei iššūkiais, pilietinės bei atviros visuomenės klausimais besidominčius žmones  kviečiame prisijungti prie Atviros Lietuvos fondo buriamo klubo

  • Kviečiame jungtis prie dinamiškos bendruomenės, kurią vienija atviresnės, įtraukesnės ir demokratijos principais grįstos visuomenės vizija, bei prisidėti prie teigiamų pilietinės visuomenės pokyčių Lietuvoje ir už jos ribų.

REGISTRACIJOS NUORODA: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe1AtzW-XxC_IoKhKOBVXBix9xUthmVWe33-d0D2dpmj3elIQ/viewform?usp=sf_link

Būsimiems Atviros Lietuvos fondo klubo nariams siūlome:

  • Bendradarbiavimo ir bendrystės tinklą: susitiksite su bendraminčiais, mentoriais, ALF įgyvendinamų projektų dalyviais, nacionaliniais, tarptautiniais ekspertais bei įvairių organizacijų atstovais.
  • Finansinę paramą: jei turite idėjų ir iniciatyvų, skatinančių visuomenės atvirumą, įtrauktį ir demokratiją, bei norėtumėt jas įgyvendinti, padėsime surasti finansinę paramą, rengti projektų paraiškas ir pan.
  • Profesines žinias: kviesime dalyvauti nacionalinėse bei tarptautinėse diskusijose, konferencijose, mokymuose, atstovaujant ALF ir tobulinant savo turimas žinias ir įgūdžius.

ALF jaunųjų intelektualų klubo nariai įsipareigos:

  • laikytis atviros visuomenės principų bei kitų vertybių, kuriomis ALF vadovaujasi savo veikloje: lygiateisiškumo užtikrinimo, solidarumo skatinimo bei pilietinio ir demokratinio dalyvavimo;
  • laikytis susitarimų, dalyvauti pasirinktose mokymuose, susitikimuose, konferencijose;
  • pagal susitarimą, rašyti taikomuosius straipsnius, esė, prisidėti prie tyrimo, analizių rengimo;
  • esant galimybei, prisidėti prie ALF organizuojamų diskusijų, seminarų organizavimo.

Prisijunkite prie mūsų pirmajame susitikime!

Norinčius prisijungti prie ALF jaunųjų intelektualų klubo kviečiame atsakyti į kelis klausimus apie  save ir pateikti savo kontaktinę informaciją ČIA bei dalyvauti pirmajame susitikime, kuriame sužinosite daugiau apie ALF, mūsų klubo viziją, įsitraukimo galimybes bei gausite  atsakymus į jums rūpimus klausimas. Susitikimas vyks spalio 26 d., 18.00 val. ALF namuose (Didžioji g. 5, Vilnius).

Daugiau apie mus skaitykite: https://olf.lt/

Turite papildomų klausimų? Kviečiame kreiptis į ALF projektų vadovę Sandrą Gaučiūtę (el.p. sandra.gauciute@olf.lt)