Kvietimas į tarptautinį susitikimą “Girdėti kitą” Krasnagrūdoje

Atviros Lietuvos fondas (Aktyvių piliečių fondo Lietuvoje operatorius) ir Stepono Batoro fondas (Aktyvių piliečių fondo Lenkijoje operatorius) bei Paribio menų, kultūros ir tautų centras vadovaujamas Paribio fondo Krasnagrūdoje    kviečia į tarptautinį trijų dienų seminarą „Girdėti kitą“ apie tarpkultūrinį dialogą.

2021 m. spalio 2-6 dienomis Krasnagrūdoje vyks susitikimas Lietuvos ir Lenkijos pilietinės visuomenės organizacijoms užsiimančioms etninių / tautinių mažumų / imigrantų / ieškančiųjų prieglobsčio / pabėgėlių integracija / įgalinimu ir tarpkultūriniu dialogu. Ypatingai kviečiamos  regionų, kaimo vietovių organizacijos, ir tos, kurios savo veiklą skiria baltarusiams ir visiems dabartiniams prieglobsčio prašytojams.

Seminaro tikslai:

Seminaro veiklų formos: diskusijos, įkvepiančios paskaitos, kūrybinės dirbtuvės, esančios gamtos ir uždegančio Lietuvos – Lenkijos pasienio socio-kultūrinio paveldo kontekste, naudojant „Paribio fondo“ išteklius ir žinias. Detalia seminaro programa bus pasidalinta su prisiregistravusiais dalyviais.

Seminaro programa

Vietų skaičius: Iš viso 30 vietų dalyviams iš Lietuvos ir Lenkijos. Iš vienos organizacijos gali dalyvauti 2 asmenys.

Svarbu: renginio vieta yra pritaikyta žmonių su negalia poreikiams.

Seminaro kalba: lietuvių ir lenkų, su vertimu.

Kaštai: Dalyvių kelionės, apgyvendinimo, maitinimo ir COVID-19 testų (esant poreikiui) išlaidas dengia seminaro rengėjai.

Registracijos terminas iki 2021 m. rugsėjo 12 d. Atrinkti dalyviai bus paskelbti rugsėjo 17 d.

Registracijos forma Lietuvos pilietinės visuomenės organizacijoms:

https://forms.gle/h7QWdBRdFMVX15F7A

Registracijos forma Lenkijos pilietinės visuomenės organizacijoms:

https://forms.gle/NHxZgPDsmtScbBkd9 

Seminaras yra bendra Lietuvos ir Lenkijos Aktyvių piliečių fondo operatorių iniciatyva kaip jų Regioninių pilietinės visuomenės iniciatyvų plano dalis, finansuojamas EEE finansinių mechanizmų. 

Jei turite klausimų, kreipkitės į seminaro rengėjus:

Lietuvoje: Sandra Adomavičiūtė: Sandra.Adomaviciute@olf.lt 

Lenkijoje: Anna Fedas: afedas@batory.org.pl

Rėmėjai ir partneriai