Organizacijų tobulėjimo variklis – bendravimas ir bendradarbiavimas

Kategorijos: NaujienosPaskelbta: 2023 birželio, 23

Galimybė susipažinti, pabendrauti, pasidalinti idėjomis ir aptarti organizacijų iššūkius – turime tradiciją kasmet sukviesti visus Aktyvių piliečių fondo finansuojamų projektų vykdytojus į neformalų renginį. Šiemet birželio 9 dieną tą ir padarėme.

Daugiau nei 40 dalyvių iš įvairių organizacijų bendravo, diskutavo apie perdegimo pavojus ir kaip juos suvaldyti, pristatė savo projektus ar pasidžiaugė kitų rezultatais.

„Mes sukuriame neformalią aplinką, kurioje galima sutikti žmones, su jais pabendrauti, užmegzti santykį ir visada tai atneša kažkokią tai naudą. Ar tai būtų bendras projektas, bendra iniciatyva ar tiesiog draugystė. Aš asmeniškai labai tikiu tokio neformalaus bendravimo galia“, – sako Sandra Adomavičiūtė, Atviros Lietuvos fondo vadovė.

Panašias mintis išsakė ir atvykusių nevyriausybinių organizacijų atstovai.

„Pirmiausia tai nauda pažvelgti į save, į tam tikrus procesus iš šalies, įsivertinti. Taip pat tai yra aplinka, kai tu esi priverstas padėti savo mobilųjį telefoną į šalį, trumpam atitrūkti nuo visų reikalų“, – įsitikinęs Andrej Rudanov, Gyvybės mokslų ir edukologijos instituto atstovas.