Skelbiamas kvietimas teikti paraiškas Aktyvių piliečių fondui

Kategorijos: NaujienosPaskelbta: 2019 gruodžio, 16

Iki vasario 28 dienos Lietuvos nevyriausybinės organizacijos kviečiamos teikti paraiškas Aktyvių piliečių fondui. Šiame fonde  – 9 mln. eurų, kuriuos Lietuvos nevyriausybiniam sektoriui skyrė Europos ekonominės erdvės (EEE) ir Norvegijos finansiniai mechanizmai. Tai yra Islandijos Respublikos, Lichtenšteino Kunigaikštystės ir Norvegijos Karalystės indėlis mažinant ekonominius ir socialinius skirtumus bei stiprinant dvišalius santykius su 15 ES šalių Vidurio ir Pietryčių Europoje bei Baltijos šalyse.

Lietuvoje APF administruoja nevyriausybinių organizacijų– VšĮ „Atviros Lietuvos fondas“, VšĮ „OSFL projektai“ ir VšĮ „Geri norai“ – konsorciumas, vadovaudamasis pagarbos žmogaus orumui, laisvės, demokratijos, lygybės, teisės viršenybės ir pagarbos žmogaus teisėms vertybėmis.

Planuojama, kad per penkerius metus į APF Lietuvoje inicijuojamas ar finansuojamas veiklas įsitrauks per 250 pilietinės visuomenės organizacijų (įskaitant bent 80 vietos lygiu veikiančių mažų organizacijų), bus finansuota bent 180 jų įgyvendinamų projektų, o į veiklas tiesiogiai įsitrauks apie 10.000 asmenų.

Norintiems teikti paraišką, parengta nuosekli 8 žingsnių eiga – APF komanda kviečia ja naudotis ir laukia paraiškų!

www.apf.lt