VšĮ „Galiu daugiau“: Didelė dovana mums – ne tik dalyvauti mokymuose, bet ir pažinti kitus NVO, suprasti, kuo jie „dega“

Kategorijos: Nuomonės ir pozicijosPaskelbta: 2024 gegužės, 10

Kviečiame susipažinti su Onute Misiukevičiene ir Raimonda Kurauskiene VšĮ „Galiu daugiau“ narėmis, šiuo metu žinias ir gebėjimus stiprinančiomis ilgalaikiuose mokymuose „NVO akademija. Socialinių lyderių programa“. Onutė ir Raimonda socialinio ir emocinio ugdymo idėjomis dega jau seniai, plėtoja jas organizacijos veiklose, siekia įtraukti pažeidžiamas grupes bei stiprinti psichologinį ir emocinį visuomenės narių atsparumą.

Onute, Raimonda, kaip pristatytumėte savo organizaciją anksčiau apie ją negirdėjusiam?

VšĮ „Galiu daugiau“ moto – kiekvienas iš mūsų gali daugiau! Organizacijos tikslas – padėti žmonėms atrasti galių pasirūpinti savo pačių psichoemocine savijauta suteikiant žinių ir praktinių įrankių. Mums rūpi, kad mūsų kelyje sutikti žmonės kuo geriau sutartų patys su savimi ir aplinkiniais. Psichoemocinės sveikatos stiprinimo patyriminius mokymus, socialinio ir emocinio ugdymo seminarus, edukacijas, paremtas neuroedukacijos, dėmesingo įsisąmoninimo, muzikinėmis veiklomis vedame tipinės raidos ir negalią turintiems vaikams, jų šeimoms, pedagogams, socialiniams darbuotojams ir visiems, kuriems svarbi jų emocinė gerovė.

Kas jūsų organizaciją paskatino dalyvauti NVO akademijos mokymuose?

Į NVO akademiją atvedė smalsumas, noras plėsti žinių, patirčių, pažinčių laukus, galimybė auginti savo asmenines ir profesines kompetencijas, stiprinti savo organizaciją siekiant kokybiškos, inovatyvios ir prasmingos veiklos.

Ko jau išmokote šioje kelionėje?

„NVO akademija  Socialinių lyderių programa“ su kaupu pildo mūsų lūkesčius: pasirengėme strateginį organizacijos planą, išgryninome veiklos kryptis, vertybes, kuriomis svarbu vadovautis, praplėtėme projektinį mąstymą. Didelė dovana mums – ne tik dalyvauti kompetentingų lektorių mokymuose, bet ir pažinti kitų NVO narius, suprasti, kuo jie „dega“, bendrauti ir semtis idėjų.